پرش لینک ها
درباره ما

استودیو معماری

چشم‌انداز ما
چیزی برایمان لذت بخش‌تر از این نیست که بتوانیم در گفتگو با کارفرماهایمان مشکلات و نیازهای اساسی را از لابه‌لای سخن‌ها بیرون بکشیم و راه چاره بسازیم.
ارزش‌های ما

نوآوری
اتحاد
مسئوليت
اشتیاق
مدافع

مأموریت ما

در تب دیزاین ما به خواسته‌های شما گوش می‌دهیم. شما را همراهی و با شما همیاری می‌کنیم تا بتوانیم نیاز واقعی‌تان را بفهمیم و مطابق با آن راه‌ حل درست را بدهیم.

تاریخچه

داستان ما

حامد ناجی دانش آموخته کارشناسی معماری از دانشگاه تبریز و کارشناسی ارشد معماری منظر از دانشگاه شهید بهشتی است. او از ابتدای تحصیل مشتاق به یادگیری و تجربه کار عملی بود و به مدت سه سال در دفاتر معماری تراز اول شهر‌های تبریز و تهران کار و کارآموزی گذرانده است. تجربه کار اجرایی یکی از نقاط قوت اوست و همواره مسیر طراحی و درک مسئله را برای او آسان می‌کند. حامد عمیقاً به تأثیر مثبت ارتباط سازنده با صاحبان مشاغل و کارفرمایان بر روند پیشبرد پروژه معماری باور دارد.

در کارنامه فعالتی چند سال گذشته حامد، پروژه‌های مختلفی از جمله طراحی آپارتمان مسکونی، اداری و تجاری، طراحی داخلی مسکونی، طراحی اقامتگاه، بازسازی و طراحی ویلایی و همچنین چندین پروژه‌ی مسکونی و طراحی داخلی اجرا شده به چشم می‌خورد.

تخصص او یافتن نیاز‌های اساسی پروژه‌های طراحی معماری و ارائه بهینه‌ترین و مناسب‌ترین راه حل هاست. علاقه او ارتقا معماری شهر‌ها و ایجاد حس رضایت‌مندی در کاربران فضا هاست. خط فکری و طراحی او منطبق بر اصول معماری معاصر است و به‌طور مستمر در حال ارتقا دانش خود در حوزه طراحی و ساخت است.

فلسفه ما

ارزش‌های بنیادین

در استودیو معماری تب دیزاین، ما به خواسته های شما گوش می‌دهیم. شما را همراهی و با شما همیاری می‌کنیم تا بتوانیم نیاز واقعی‌تان را بفهمیم ومطابق با آن راه حل درست را پیشنهاد بدهیم. چیزی برایمان لذت بخش‌تر از این نیست که بتوانیم در گفتگو با کارفرماهایمان مشکلات و نیازهای اساسی را از لابلای سخن‌ها بیرون بکشیم و راه چاره بسازیم. ما عمیقاً به ارتباط سازنده با صاحبان بیزینس و کارفرمایان ایمان داریم. مسیر حرفه‌ای ما در استودیو تب‌دیزاین در راستای تعامل با کارفرما، برای درک بهتر چالش‌های پروژه معماری و در نهایت ارائه راه حل منطقی‌تر و ایده‌های ناب‌تر بنا شده است.

ما با هم شرکت خود را با استانداردهای اخلاقی قوی، تجسم اصول حقیقت، شرافت، اعتماد و قابلیت اطمینان، نمایندگی می کنیم. ما به بهترین شکل ممکن رفتار می کنیم تا شرکت ما منعکس کننده شخصیت خوب ما باشد.

شرکت ما به عنوان یک واحد عمل می کند. ما با هم به عنوان یک تیم برای رسیدن به اهداف شرکت خود کار می کنیم. ما برای دستیابی به برتری در نتایج فعالیت های خود با همه طرف های درگیر در پروژه های خود همکاری و همکاری می کنیم.

می دانیم که حافظ محیط زیست خود هستیم. ما شهرها، شهرها و روستاهای خود را بهتر از آنچه دریافت کرده ایم، برای جامعه و جهان طبیعی ترک خواهیم کرد. ما فعالیت های خود را با بیشترین احترام برای مردم و حیات وحش انجام می دهیم، استفاده از منابع و تأثیر توسعه را به حداقل می رسانیم و برای ایجاد سرمایه اجتماعی در همه کارهایی که انجام می دهیم تلاش می کنیم.

استفاده مداوم از تخیل هم در حل مسئله و هم در بیان هنری. با طراحی، نقاشی، مجسمه سازی و مطالعه عملی هنرهای خواهر، بر غنای راه حل های آنها افزوده است.

به دنبال همکاری
هستید؟
ما مشتاق همکاری
با شما هستیم.
09143309790
آیا پروژه‌ای در ذهن دارید؟
پیامی ارسال کنید.
info@tabdesign.ir
Explore
Drag